Єднаймось заради життя!

У цей непростий для держави період соціальних потрясінь і економічної нестабільності, найбільше страждають соціально незахищені верстви населення, зокрема діти. Щоб допомогти онкохворим дітям, з 1 квітня ми започаткували благодійний проект — «Єднаймось заради життя!».

За умовами програми соціальної допомоги СТ «ДОМІНАНТА» перераховує на потреби онкохворих дітей частину страхового платежу, зазначеного в договорі страхування*.

Таким чином кожен клієнт, який оформляє договір страхування в СТ «ДОМІНАНТА», стає учасником цієї програми, і, не доплачуючи додаткових коштів, бере участь у порятунку дитячих життів.

*Крім догорів обов’язкового особистого страхування  від  нещасних випадків на транспорті.

Партнер програми — Благодійний фонд «Педіатри проти раку»

 

З початку благодійної програми «Єднаймося заради життя!» діти отримали допомогу на суму понад 320 тис. грн

За 2014 рік у рамках благодійної програми «Єднаймося заради життя!» страхове товариство «ДОМІНАНТА» перерахувало благодійному фонду «Педіатри проти раку» (партнеру проекту) понад 320 тис. грн.

Завдяки цим коштам ми допомагаємо діткам боротися з онкологічними захворюваннями.

Нагадаємо: За умовами програми соціальної допомоги СТ «ДОМІНАНТА» перераховує на потреби онкохворих дітей частину страхового платежу, зазначеного в договорі страхування (крім догорів обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті).

У такий спосіб кожен клієнт, який оформляє договір страхування в СТ «ДОМІНАНТА», стає учасником цієї програми, і, не доплачуючи додаткових коштів, бере участь у порятунку дитячих життів.

У грудні 2014-го за благодійні кошти придбали ліки ще шістьом діткам.

Для Марії Маліновської оплатили останній у курсі лікування флакон ліків.

Акт прийняття ліків

Для Лісаветіна Володі придбали ліки від сильної грибкової інфекції.

Акт прийняття ліків

Для Квашука Олександра оплатили ліки ― у хлопця рецидив і наразі він проходить хіміотерапію (вартість однієї ― 35 000 грн).

Акт прийняття ліків

Для Лобанової Марії придбали протигрибкові препарати (обов’язкові при падінні аналізів після хіміотерапії), дівчинці до закінчення лікування залишилася одна хіміотерапія.

Акт прийняття ліків

Для Ходжиїва Діловара (хлопчика з Таджикистану) купили ліки. Наразі він є найбільш важкою дитиною у відділенні, йому щодня потрібні ліки.

Акт прийняття ліків

Для Андрія Зінченко придбали деталь для ендопротез, що дозволить подовжити протез і за рахунок цього, коли хлопець буде рости, можна зробити обидві ноги однакові за довжиною.

Андрій лікується ще з 2007 року. За цей час йому провели велику кількість хіміотерапій, ампутували праву руку та поставили ендопротез у ногу.

Акт прийняття деталі


Про дітей, яким ми з вами допомагали протягом квітня — листопада 2014 року:

Листопад 2014 р.

Жовтень 2014 р.

Вересень 2014 р.

Серпень 2014 р.

Липень 2014 р.

Червень 2014 р.

Травень 2014 р.

Квітень 2014 р.