Новини

2 жовтня 2017

Змінено графік роботи Кіровоградської дирекції

З 2 жовтня цього року в Кіровоградська дирекція працює за таким графіком:
понеділок—п’ятниця — з 9:00 до 13:00,
субота—неділя — вихідний.

Нагадуємо, що регіональні дирекції Товариства працюють у більшості областей України, уся контактна інформація тут: «Контакти/Регіональна мережа».


1 серпня 2017

Увага! Інформація про роботу контактного центру

Шановні клієнти, звертаємо увагу, що контактний центр Товариства працює за таким графіком:

1. Дзвінки з повідомленням про те, що сталося ДТП, приймаємо цілодобово.

2. Дзвінки стосовно всіх інших питань — з 9:00 до 18:00.

Нагадуємо номери контактного центру Товариства

Також отримати інформацію можна за запитом на електронну адресу

Якщо Ваше питання стосується врегулювання страхового випадку за полісом страхування ОСЦПВВНТЗ, будь ласка, в листі зазначайте ПІБ і номер справи або номер державної реєстрації автомобіля.


24 серпня 2016

 

29 квітня 2016


12 березня 2016

Одеська та Київська дирекції змінили адресу

Шановні клієнти, звертаємо увагу, що дві дирекції ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» змінили адреси.

Нова адреса офісу Одеської дирекції: 65072 м. Одеса, вул. Рабіна Іцхака, 18.

Нова адреса офісу Київської дирекції: 02094, м. Київ, бул. Верховної Ради, 34, оф. 624.

Повний перелік дирекцій та управлінь Товариства розміщено в розділі «Регіональна мережа».

 


7 березня 2016

 


30 грудня 2015


15 жовтня 2015

СТ «ДОМІНАНТА» стала страховим партнером спортсменів-мотоболістів і велосипедистів

Страхове товариство «ДОМІНАНТА» підтримала українських спортсменів під час змагань, що проходили влітку й восени.

На прохання ГО «Федерація мотоболу міста Кам’янця-Подільського» та ГО «Велоклуб Кам’янця-Подільського» СТ «ДОМІНАНТА» надала благодійну допомогу — застрахувала спортсменів, які брали участь у змаганнях, зокрема в «Кубку В. Коростеля», чемпіонаті України, а також місцевих змаганнях.

Загалом, СТ «ДОМІНАНТА» забезпечила страхування понад 40 спортсменів.


30 липня 2015

Рейтинг страхових компаній-2015: СТ «ДОМІНАНТА» серед надійних страховиків

Другий рік поспіль видання «Forbes Україна» публікує Рейтинг надійності страхових компаній ― щоб допомогти клієнтам і партнерам страховиків оцінити стан ритейлових СК для ухвалення рішення про співпрацю з тією чи іншою компанією.

Видання проводило розрахунок на основі даних ренкингу Insurane Top за 2014 рік для компаній, власний капітал яких перевищує 100 млн гривень. Також під час розрахунку враховували зібрані премії, рівень виплат і рівень перестрахування.

Як і 2014-го, до Рейтингу страхових компаній 2015 увійшли 29 найбільших страховиків.

Цього року до рейтингу видання «Forbes Україна» потрапила ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» — на 20-те місце (загалом до рейтингу включено 29 СК). Автори Рейтингу надійності нагадують, що за даними Нацкомфінпослуг, ризиковий сегмент страхового ринку в 2014 р. формували 325 СК проти 345 ризикових компаній ― на початок 2013-го.


27 липня 2015

СТ «ДОМІНАНТА» застрахувала дітей учасників антитерористичної операції для поїздки до Угорщини

У липні ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» застрахувала медичні витрати під час поїздки за кордон дітей учасників антитерористичної операції, які виїжджають у Республіку Угорщину для відпочинку, з терміном перебування 15 діб.

До компанії з таким проханням звернулася громадська організація «Асоціація учасників Антитерористичної операції Львівщини».

Страхування дітей учасників антитерористичної операції відбулося за особлоивими умовами: символічна плата за кожну страхрвку скала 1 гривню.

ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» бажає дітлахам гарної подорожі, незабутніх вражень і нових позитивних емоцій!


22 червня 2015

СТ «ДОМІНАНТА» взяла участь у святкуванні 25-річчя фермерського руху в Україні

Фермери України відсвяткували 25-річчя фермерського руху в Україні — 19 червня в Києві.

З усіх куточків нашої країни приїхали як першопрохідці фермерства з солідним досвідом, так і молодь, сучасні й успішні господарі своєї землі.

На святкування завітав і перший Президент України Леонід Макарович Кравчук, від імені Леоніда Даниловича Кучми фермерів привітав Павло Іванович Гайдуцький. А міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко у короткому виступі окреслив першочергові напрямки роботи відомства в цей нелегкий для країни та селян час і нагородив ряд фермерів почесними грамотами міністерства.

Під час офіційної частини заходу нагороджували лідерів фермерського руху — медалями «25 років фермерству України», відзнаками, а також подарунками від комерційних партнерів Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ).

ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» долучилася до урочистостей і відзначила низку обласних асоціацій фермерів і землевласників сертифікатами на отримання страхових послуг.


08 червня 2015

Автоперегони з Домінантою!

ТДВ «СТ «Домінанта» стала головним спонсором автоперегонів, що відбулися 7 червня в м. Кам’янець-Подільський. У змаганнях взяли участь легкові іномарки, жигулі-старожили, мікроавтобуси та мотоцикли. За участь у перегонах кожен з учасників платив внесок від 100 до 200 гривень. Усі зібрані кошти гонщики-аматори передадуть на потреби місцевого дитячого будинку.


15 травня 2015

Благодійну програму «Єднаймося заради життя!» продовжено на 2015 рік

За гроші, що були перераховані в рамках благодійної програми «Єднаймося заради життя!», благодійний фонд «Педіатри проти раку» оплатив лікування ще п’яти діток.

У Саші Брайловської нейробластома. Дівчинка повернулася у відділення з рецидивом хвороби. А взагалі, вперше потрапила у відділення, коли їй не було ще й року.

Завдяки коштам благодійної програми вдалося оплатити 9 150 грн за блок хімії (загальна вартість становить 17 230 грн).

Акт прийняття ліків

Влад Романюк вже закінчив основне лікування від медулобластоми — пухлини мозку. На фоні лікування в хлопця дуже ослаб імунітет і з’являються різні хвороби. Цього разу Влад дуже захворів і знадобилися дорогі противірусні препарати, які благодійний фонд придбав за кошти, перераховані в рамках програми «Єднаймося заради життя!».

Акт прийняття ліків

Діана Логвіненко вже майже закінчила лікування. Дівчина із Запорізької області, в неї пухлина губи з метастазами в лімфовузол. Але пухлина піддалася лікуванню, й у Діани є всі шанси на повне одужання.

Акт прийняття ліків

Даша Щербак — одна зі старших дітей відділення. Вона майже закінчила лікування. За рахунок коштів благодійної програми вдалося оплатити хімію.

Акт прийняття ліків

Також був оплачений рахунок для відбору стволових клітин задля трансплантації кісткового мозку. Цього потребує Ігор Клепацький. Дитину очікує АутоТКМ — дорога процедура. Лише одна хімія для цього коштує 100 000 грн.

Акт прийняття ліків


30 квітня 2015

СТ «ДОМІНАНТА» впроваджує новий продукт ― страхування квартири від крадіжок

З травня СТ «ДОМІНАНТА» впроваджує нову програму ― страхування квартири від крадіжок.

Квартирні крадіжки — найпоширеніший вид злодійства. За статистикою, найчастіше з квартир і будинків виносять побутову техніку, ювелірні прикраси й грошові заощадження. Зазвичай, крадіям вистачає п’яти хвилин, аби позбавити власника житла найціннішого.

Страхування від крадіжок — це спокій 24 години на добу.

Переваги страхування в СТ «ДОМІНАНТА»:

  • Швидке оформлення: без огляду й опису майна.
  • Мінімум документів для оформлення страховки: паспорт, ідентифікаційний код.
  • Оперативне врегулювання страхового випадку: виплати протягом 10 днів з моменту надання необхідних документів.

Ця програма гарантує нашу підтримку протягом усього року.

 


25 квітня 2015

Луганська Дирекція провела символічний день довкілля

У суботу, 25 квітня, відбулася знакова подія: колектив Луганської Дирекції СТ «Домінанта» провів день довкілля та висадив на ділянці біля офісу насіння чорнобривців і календули.

«Знаковим є те, що насіння чорнобривців, яке ми зібрали з клумб біля офісу Луганської Дирекції позаминулого року в м. Луганськ, випадково, разом з меблями переїхало в місто Сєвєродонецьк. Фактично, сьогодні ми символічно пустили коріння Луганської Дирекції в новому місті ― Сєвєродонецьку.

Цікаво, що минулого року всі намагання виростити квітки біля офісу в Луганську закінчилися невдачею. Насіння навіть не проросло.

Сподіваємось, що наші квітки виростуть і будуть радувати не тільки колектив дирекції, а й усіх, хто проходитиме поруч», ― розповідає Наталія Пшенянік, директор Луганської Дирекції СТ «ДОМІНАНТА».


15 квітня 2015

З початку благодійної програми «Єднаймося заради життя!» діти отримали допомогу на суму понад 320 тис. грн

За 2014 рік у рамках благодійної програми «Єднаймося заради життя!» страхове товариство «ДОМІНАНТА» перерахувало благодійному фонду «Педіатри проти раку» (партнеру проекту) понад 320 тис. грн.

Завдяки цим коштам ми допомагаємо діткам боротися з онкологічними захворюваннями.

Нагадаємо: за умовами програми соціальної допомоги СТ «ДОМІНАНТА» перераховує на потреби онкохворих дітей частину страхового платежу, зазначеного в договорі страхування (крім догорів обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті).

У такий спосіб кожен клієнт, який оформляє договір страхування в СТ «ДОМІНАНТА», стає учасником цієї програми, і, не доплачуючи додаткових коштів, бере участь у порятунку дитячих життів.


10 квітня 2015


27 лютого 2015

У місті Монастириська тепер більше знають про ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА»

У місті Монастириська в лютому Тернопільська Дирекція провела промо-акцію, під час якої знайомила містян зі страховими продуктами ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА».

Яскраві персонажі, повітряні кульки й інформація про страхове товариство привернули увагу місцевих мешканців, і як результат — були укладені перші договори страхування.

Особливість міста Монастириська в тому, що через нього проходить дорога до одного з найпопулярніших українських гірськолижних курортів «Буковель». На думку директора Тернопільської Дирекції, можливість придбати поліс саме тут зробить страхування в СТ «ДОМІНАНТА» ще більш зручним для дійсних і потенційних клієнтів.

Звертайтеся до наших представників у місті Монастириська за адресою вул. Т. Г. Шевченка, 35.

Контактний телефон: (03555) 2-11-65.