Автоцивілка (ОСЦПВВНТЗ)

Перейдіть по банеру. Вкажіть своє авто і отримаєте список пропозицій відомих страхових компаній. Автоцивілка від 370грн

Що таке автоцивілка (ОСЦПВВНТЗ – обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)?

Це обов’язковий вид страхування, згідно із Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». За договором автоцивілки страхується Ваша відповідальність за шкоду майну, життю та здоров‘ю, яку Ви можете спричинити третій особі, у процесі експлуатації Вашого транспортного засобу.

 

Скільки коштує поліс автоцивілки?

Вартість договору залежить від наступних факторів:

 • типу транспортного засобу (легкові автомобілі, вантажні, автобуси, причепи);
 • місця реєстрації ТЗ;
 • строку дії договору та періоду використання транспортного засобу ;
 • сфери використання ТЗ;
 • водійського стражу осіб, які будуть керувати транспортним засобом;
 • наявності пільг.

 

Страхова сума та франшиза.

Страхова сума за збитки, заподіяні майну третіх осіб, становить 50 тис. грн. на одного потерпілого. Якщо потерпілих більше п’яти, то п’ятикратна сума відповідальності (250 тис. грн.) пропорційно зменшується для кожного із них.

Страхова сума за збитки, що були заподіяні життю та здоров’ю третіх осіб, становить 100 тис. грн. на одного потерпілого без обмеженню по кількості потерпілих.

Франшиза (частина збитку, яка завжди оплачується потерпілому винуватцем події) становить 0 або 1 000 грн в залежності від обраних умов страхування.

 

Термін дії договору.

Стандартний поліс автоцивілки укладається на 1 рік. Виключенням є транспортні засоби, які незареєстровані або мають тимчасову реєстрацію, зареєстровані в інших країнах або підлягають ОТК. Відносно таких транспортних засобів укладаються договори зі строком дії від 15 днів до 1 року.

 

Як придбати договір страхування?

Поліс автоцивілки Ви можете придбати у найближчому до Вас відділенні СТ «ДОМІНАНТА», у авторизованій точці продажу або у страхового агента, надавши такі документи:

 • паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
 • посвідчення на право керування ТЗ;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);
 • протокол технічного стану транспортного засобу, якщо він підлягає ОТК;
 • документ, на підставі якого Ви маєте право отримати поліс автоцивілки (ОСЦПВВНТЗ) на пільгових умовах (у разі наявності такого).

 

Переваги страхування в СТ «ДОМІНАНТА».

Швидко – оформлення договору являється максимально швидким та зручним.

24/7 – кожен клієнт має право користуватись цілодобовою службою підтримки за номером .

Зручно – виклик агента у зручний для Вас час та місце.

Ощадливо – знижка на пролонгацію договорів страхування при безаварійній експлуатації транспортного засобу – 5% за кожний безаварійний рік.